DOVANOS

KNYGA GERIAUSIA DOVANA... …nes tai ne daiktas… tai visa istorija… visas gyvenimas – kažkieno gimimas, kažkieno mirtis… galbūt juokas, ar ašaros… gal viltis. Ir visa tai – dovanai… O juk nebūtina tą gyvenimą imt ir nugyventi tuoj pat… jį galima padėti į lentyną tarp kitų: ilgesnių-trumpesnių, džiugesnių-liūdnesnių… o atėjus tinkamam metui imti tą gyvenimą į rankas ir versti… dieną po dienos, metus po metų… O baigus galbūt vėl padėti į lentyną… su mintimi – „Štai dar vienas gyvenimas, kurį gavau dovanai!“ …galbūt paskolint draugui – „Paskaityk, nuostabi knyga!“…galbūt… juk tai išties pati geriausia dovana. Autorius nežinomas Norime pasidžiaugti Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimu, kurio dėka gimnazijos biblioteka turėjo galimybę nusipirkti programinės literatūros. Knygos pamažu atkeliauja į biblioteką ir jau laukia skaitytojų. Kviečiame ateiti ir išsirinkus knygą mėgautis skaitymo malonumu. Bibliotekininkės
DĖKOJAME UŽ DOVANOTAS KNYGAS Akcija „Knygų Kalėdos“ akcija įvyko. Padovanota net 61 knyga. Akcija „ Kalėdinių kepinių‘ už paaukotus pinigus nupirkome 19 vertingų knygų. Dovanotos knygos jau laukia Jūsų bibliotekos lentynose, nors didžioji dalis jau iškeliavusi pas mokinius.
Ar gali pavasarį aplankyti Kalėdų senelis...? Žinoma gali, nes geri darbai tęsiasi ištisus metus. Pridedame Kalėdų Senelio laiško nuotrauką, o apžiūrėti dovanų užsukite į Velžio gimnazijos biblioteką. Knygos jau laukia savo skaitytojų. O jei rimčiau, Kūrybos namai “Kaukių akademija” organizavo projekto “Kalėdos karantine” paramos akciją, kurios metu leidyklos dovanojo mokiniams knygas. Džiaugiamės, kad dovanotos knygos pasiekė ir mūsų gimnaziją. Nuoširdų ačiū tariame kūrybos namams „Kaukių akademija“. Daugiau informacijos: http://kaukiuakademija.lt/ KNYGOS JAU LAUKIA JŪSŲ
KNYGA GERIAUSIA DOVANA... …nes tai ne daiktas… tai visa istorija… visas gyvenimas – kažkieno gimimas, kažkieno mirtis… galbūt juokas, ar ašaros… gal viltis. Ir visa tai – dovanai… O juk nebūtina tą gyvenimą imt ir nugyventi tuoj pat… jį galima padėti į lentyną tarp kitų: ilgesnių-trumpesnių, džiugesnių-liūdnesnių… o atėjus tinkamam metui imti tą gyvenimą į rankas ir versti… dieną po dienos, metus po metų… O baigus galbūt vėl padėti į lentyną… su mintimi – „Štai dar vienas gyvenimas, kurį gavau dovanai!“ …galbūt paskolint draugui – „Paskaityk, nuostabi knyga!“…galbūt… juk tai išties pati geriausia dovana. Autorius nežinomas Dėkojame seniausiam interneto knygynui Lietuvoje už dovanotas knygas gimnazijos bibliotekai. Knygyną galite rasti adresu: https://patogupirkti.lt/ . Dovanotos knygos jau laukia Jūsų bibliotekos lentynose. Bibliotekininkės
KNYGŲ KALĖDOS 2018

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.Kasmet vis pilnėjančios apskričių, viešųjų centrinių bibliotekų ir kaimo filialų, mokyklų bibliotekų lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau šimtams žmonių visoje Lietuvoje tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą.


Dovanokime laukiamiausių knygų gimnazijos bibliotekai!

Jau aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų bibliotekoms.
 „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Ilga, kartais net dešimčių skaitytojų, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių ar metų. Todėl šiemet akcijos draugai kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų savo bibliotekai! Pateikiame sąrašą pačių reikalingiausių knygų. Dėkojame už Jūsų gerumą.

1. Verksnių klubas: apysaka / Ilona Ežerinytė.
2. Kaukas Gugis ir kerų karas/ Justinas Žilinskas.
3. Draugystė ant straublio galo / Marius Marcinkevičius, Aušra Kiudulaitė
4. Eilėraščiai iš namų / Violeta Palčinskaitė.
5. Laimė yra lapė / Evelina Daciūtė,Aušra Kiudulaitė.
6. Sibiro haiku / rašė Jurga Vilė; piešė Lina Itagaki.
7. Stebuklinga spanguolė / Ivanauskaitė J.
8. Tinginių šalis / Kęstutis Kasparavičius.
9. Ronja plėšiko duktė / A. Lindgren.
10. Rudnosiuko istorijos / V.v. Landbergis.
11. Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis / Laura Santija Černiauskaitė.
12. Liūtas, ragana ir drabužių spinta / Clive Staples Lewis.
13. Tomo vidurnakčio parkas / F. Pirs.
14. Hobitas, arba Ten ir Atgal. J.R.R. Tolkinas.
15. Gatvės berniuko nuotykiai / R. Spalis.
16. Heida / J. Spyri.
17. Užpustytas traukinys / B. Vilimaitė.
18. Lygiosios trunka akimirką / Meras I.
19. Druska jūrai / Šepetys R.
20. Raganos širdis / Šerelytė R.
21. Trys draugai / Remarkas E. M.
22. Tiltas į Terabitiją / Peterson K.
23. Kaip mes išgarsėjome / Vėl V.
24. Ne karibų kruizas / Rimšas R.
25. Kaip auklėti savo tėvus / Džonsonas P.
26. Netobuli, laisvi ir laimingi /  Christophe A.

     Akcija vyks iki sausio 6 dienos. Būsime dėkingi už visas gautas naujai išleistas knygas. Ačiū.
 Bibliotekininkės


Labdaros ir paramos fondo 
"Švieskime vaikus" dovana
 gimnazijos bibliotekai- informaciniam centrui

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurį globoja LR Seimo narė Greta Kildišienė, trečius metus iš eilės dovanoja Lietuvos bibliotekoms, švietimo ir sveikatos įstaigoms geriausių lietuvių autorių vaikų knygų.Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. muzikanto, prodiuserio, aktoriaus Andriaus Mamontovo ir verslininko, politiko, mecenato Ramūno Karbauskio iniciatyva. Bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi (pirmininkas Kęstutis Urba), Lietuvos rašytojų sąjunga (pirmininkas Antanas A. Jonynas) fondas kasmet skelbia Nacionalinį vaikų literatūros konkursą. Konkurso tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus ir dailininkus daugiau kurti vaikams.


AKCIJA "KNYGŲ KALĖDOS 2015"

Dėkojame gimnazijos bendruomenei padovanojusiai net 130 knygų, kurios sušildo tiek mažo, tiek didelio skaitytojo sielą.  knygu kaledos Knygų Kalėdos

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas gimnazijos bibliotekai.!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcija šiais metais vyks lapkričio 16 - sausio 6 dienomis.
 Daugiau informacijos apie akciją http://www.knygukaledos.lt/ 


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „knygų kalėdos“
Labdaros ir paramos fondo "Švieskime vaikus" misija - aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis vaikams.  Spalio 27dieną Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko knygų iki dešimties metų dovanojimo bibliotekoms šventė „Vaikų bibliotekėlė 2015“. Džiugu, kad mūsų gimnazijos bibliotekos-informacinio centro fondas pasipildė net 44 puikiomis knygomis, kurios jau laukia mažųjų skaitytojų knygų lentynoje.


Bibliotekos vedėja Dalia Kukenienė

Knyga - raktas į pasaulio širdį. (R. Tagorė)


PADĖKA
Dėkojame  Velžio gimnazijos bendruomenei už dovanotą 81  knygą. Su dovanotomis knygomis susipažinti ir jas skaityti artimiausiu metu galės visi bibliotekos vartotojai. 
                                             Bibliotekininkės


Knygų Kalėdos 2014
Dėkojame už dovanotas knygas!!!
1. 4b kl. Vakariui  Ivanauskui už knygas: V. Misevičius „Danuko Dunduliuko nuotykiai“; David L. Harrison Milžinų pasakos; Č. Torsonas  Kikas.
2. Mokytoja Rasai Stakienei už knygas: R. Kentas Tyrai, H. Mnišek Ordinatas Michorovskis, Dr. Susan Gregg Toltekų kelias, S. N. Rushdie Florencijos kerėtoja, W. Dirie Dykumų gėlė, A. Eidintas Ambasadorius, J. Gray Praktiniai stebuklai Marsui ir Venerai, J. Picoult Gailestingumas, P. Cvirka Žemė maitintoja, M. Schneider Įsivaizduojamos mirtys, P. Modiano Horizontas.
3. 2a kl. Simonui  Šukui  už knygą P. V. Loon Vilkolaktukas Dolfas.
4. Mokytojai Astai Klydžienei už   Donaldų  komiksų knygų rinkinius.
5. 7c kl.Viliui Kukenui už knygas  Knister Ragana Lilė pas piratus, Knister Ragana Lilė Drakulos pilyje, Knister Ragana Lilė pas indėnus.
6. 7b kl. Kasparui Šukevičiusi už knygą  Knister Ragana Lilė ir keliaujantis per laiką riteris.
7. 4 b klasei už knygas H. Webb Pasiklydusi sniege, V. Železnikovas Baidyklė, Paul Van Loon Vilkolakiukas Dolfas gimtadienio staigmena.
8. Mokytojai  Angelė Paulauskienė  už knygas L. Walden Morės prakeisksmas, D. Defo Laimingoji kurtizanė, J. Steinbeck Tortilijų kvartalas.
 9. 3a kl.  Lukui Rožėnui už knygas H. Webb Pavogtas pilkutis, H. Webb Rainiukės paslaptis.
10. 2a kl. Danieliui Mažeikai už knygą R. Scotton Linksmų Kalėdų, Juodi.
11. 2a kl. dovana V. Petkevičius  Gilės nuotykiai ydų šalyje.
12. Mokytojai  Aleksandrai Neverienei už knygą A. Brahm Atverk savo širdies duris.
13. 7b kl. už knygą K. Kasparavičius Kiškis Morkus didysis.
14. 2a kl. Simonui Šukiui už knygą P. Van Loon Vilkolaktukas Dolfas gimtadienio staigmena.
15. IIB kl. Eglei Morkūnaitei už knygas  M. Cabot Princesė, kuri mokosi, G. Albrecht Leonardo diržo paslaptis, D. Shan Vampyrų kalnas.
16. IIB Ignui Kazokui už knygą L. Duncan Šunų viešbutis.
17. 5a kl. K. Kasparavičius Kiškis Morkus didysis, Mano pirmoji gamtos mokslų enciklopedija, V. V. Landsbergis skruzdėlytė Birutė.
18. 3b kl. už knygas V. V. Landsbergis Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes, V. Žilinskaitė kelionė į Tantadriką.
19. 8 b kl. už knygas Daktaro Dolitlio kelionės, Tomo Sojerio nuotykiai.
20. 3b  Rokui Kauniečiui už knygą P. Van Loon Vilkolaktukas Dolfas gimtadienio staigmena.
21.IV b Živilei Kairevičiūtei už dovaną- 10 vertingų knygų.
22. I A kl. dovana H. Web Palikti šunyčiai.
23. 1 b kl. už dovanotas knygas.
24. 7c kl. už dovanotas 30 knygų.
25. 8c klasei už dovanotą knygą.
26. Mokytojui Arūnui Ambraškai už dovanotą knygą.
27. I A kl. Gretai Muraškaitei už dovanotas knygas.
28. I A kl. Gabijai Vizbaraitei už dovanotas knygas.
29. I A kl. Dominykai Vinciūnaitei už dovanotas knygas.
30. Gimnazijos Direktoriui Rimtui Baltušiui už  dovanotas knygas.
31. Gimnazijos Direktoriaus pavaduotojai ugdymui Silvijai Šukevičienei.
32. 3b kl. Titui Stongvilai už dovanotas knygas.
33. IIA kl. už dovanotas knygas.Knygų Kalėdos 2014!!!


Dovanokime lietuvių autorių knygas šalies bibliotekoms!

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.

„Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė.

Visi kartu pasirūpinkime, kad mūsų gimnazijos bibliotekos skaitytojams netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų. Garbė dovanoti knygą.Gimnazijos bibliotekos knygų eglutė 


Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Nuotrauka: Knygų Kalėdos 2014!!!

Dovanokime lietuvių autorių knygas šalies bibliotekoms!

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms.

„Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė.

Visi kartu pasirūpinkime, kad Jovaro progimnazijos bibliotekos skaitytojams netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!
Jeigu norite dovanoti ir negalite apsispręsti kokią knygą tai mes parengėme pageidaujamų knygų sąrašą:

1..Anderseno pasakos
2. V.V. Landsbergio  Sliekų pasakos
3. V.V. Landsbergio  Kiaušinių  pasakos
4. V.V. Landsbergio  Tinginių pasakos
5. V.V. Landsbergio  Berniukas ir žuvėdros
6. G. Morkūnas  Iš nuo Nuomšiko gyvenimo
7. Laura Sintija Černiauskaitė Benedikto slenksčiai
8. Lietuviškos pasakos. 
9. A. Vienuolis. Padavimai ir legendos
10. V. Žilinskaitė  Nebijokė 
11. J. Erlickas. Bobutė iš Paryžiaus, arba Lakštingala Zarasuose, arba Bilietas iš dangaus,
Biblija 
12. L. M. Montgomeri (L. M. Momtgomery) Anė iš Žaliastogių
13. J. Gorderis (J. Gaarder) Ei, ar čia yra kas nors?
14. T. Janson  Burtininko skrybėlė arba Muminuko tėčio memuarai
15. A. Lindgren. Broliai Liūtaširdžiai arba Mijo, mano Mijo, arba Ronja plėšiko duktė
16. K. Paterson Tiltas į Terabitiją (Smarkuolė Gilė Hopkins)
17. E. Doneli (E. Donnelly) Sudie, seneli, ištariau aš tyliai
18. A. de Sent-Egziuperi (A. de Saint-Exupéry) Mažasis princas

 I-IV kl.
 1. Kunčinas Tūla
 2. Katiliškis Miškais ateina ruduo
 3. Ivaškevičius Madagaskaras
 4.  Eedgaras Po Auksinis vabalas
 5. J. Gardenis mergaitė su apelsinais
 6. S.T. Kondrotas Įvairių laikų istorijos
 7. J. Kunčinas Baltųjų sūrių naktis
 8. A. Mačėnas Eilinė
 9. R. Šerelytė Mėlynbarzdžio vaikai
 10. G. Radvilavičiūtė "Suplanuotos akimirkos", "Siužetą siūlau nušauti", "Šianakt aš miegosiu prie      sienos".
 11.G. Grajauskas (poezija, esė)
 12. D. Kalinauskaitė "Niekada nežinai"
 13. Paulo Coelo "Alchmemikas"Yra pasaulis didesnis už tavo miestą- knygų pasaulis.


DĖKOJAME 


7c klasės mokinimas ir auklėtojai Vaidai Šiaučiūnei 

padovanojus gimnazijos bibliotekai net 30 labai įdomių knygų!!!


Septintokai jau knygas išsirinko, skubėkite ir Jūs. Nes knygose viska prasideda ir viskas baigiasi "Kartą"....Knyga geriausia dovana....


…nes tai ne daiktas… tai visa istorija… visas gyvenimas – kažkieno gimimas, kažkieno mirtis… galbūt juokas, ar ašaros… gal viltis.

Ir visa tai – dovanai…

O juk nebūtina tą gyvenimą imt ir nugyventi tuoj pat… jį galima padėti į lentyną tarp kitų: ilgesnių-trumpesnių, džiugesnių-liūdnesnių… o atėjus tinkamam metui imti tą gyvenimą į rankas ir versti… dieną po dienos, metus po metų…

O baigus galbūt vėl padėti į lentyną… su mintimi – „Štai dar vienas gyvenimas, kurį gavau dovanai!“ …galbūt paskolint draugui – „Paskaityk, nuostabi knyga!“ …galbūt… juk tai išties pati geriausia dovana.

Autorius žinomas
SKAITYKITE, LAISVĖKITE, TOBULĖKITE....


„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais. „/J. Marcinkevičius/
     Rugsėjo 30 dieną gimnaziją sulaukė knygų siuntos. Jas dovanojo UAB „Alma littera“ – didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse. Smagu, kad gimnazijos biblioteka informacinis centras praturtėjo net keturiasdešimt devyniomis vertingomis  knygomis. Turtingesni ir įvairesni bibliotekos fondai - daugiau galimybių skaitytojams. Jau veikia paroda „Dovanotos  knygos“. Kviečiu visus lankytis ir skaityti.
                                                                                        Bibliotekos vedėja Dalia Kukenienė


5 komentarai: